הדור הבא של קופה רושמת- אפליקציית קופה רושמת MCR

עסקים של היום מתפתחים כל הזמן ונדרשים להימצא בחזית הטכנולוגיה. עסק הוא לא רק חנות מסודרת בקניון או ברחוב ראשי של עיר, כיום עסקים ועוסקים מתנהלים במרחבים רבים  בתוך ומחוץ לשטח העסק ונדרשים לתת שירות איכותי, מהיר  וחדשני ללקוחות, בנוסף בעל העסק צריך להיות בשליטה מתמדת על המתרחש בעסק ולקבל החלטות מהירות תוך כדי תנועה. עד היום, כדי להקים דוכן ביריד או בקניון, או לשרת לקוחות מחוץ לבית העסק היה צורך בהוצאת ציוד רב מהחנות, לחבר לחשמל, להעביר, לסחוב, או להשתמש בחשבוניות ידניות.

הדור הבא של הקופות הרושמות, אפליקציית קופה רושמת המותאמת לטאבלטים ומכשירים ניידים ופותחו במיוחד עבור צרכים אלו.

חלוצת הקופות הרושמות הניידות הינה מערכת MCR

המערכת פותחה לתת מענה  למגוון רחב של עסקים החל מעוסקים ניידים הזקוקים לקופה רושמת בשטח ועד עסקים קטנים שאינם מעוניינים להשקיע בציוד ויקר.

קופה רושמת ניידת MCR פועלת על מערכת הפעלה אנדרואיד, כך שניתן לעבוד איתה עם טלפונים ניידים, טאבלטים או קופה רושמת ייעודית. המערכת מתממשקת למוצרים משלימים כגון סליקת אשראי, מדפסות ניידות, קוראי בר קוד ניידים, משקלים כדי לאפשר חוויית מכירה מלאה לבית העסק.

ה הדור הבא של הקופות הרושמות קופה רושמת ניידת MCR גם בטאבלט

גבי בר לב מנכ“ל חברת אפליקלי מפתחת אפליקציית קופה רושמת MCR ”זיהינו בחברה צורך בקופה רושמת שתהיה גם ניידת לשימוש בירידים, תערוכות, הוצאת דוכנים בקניונים, קופה הנותנת מענה מלא גם לעצמאים וגם לבעלי חנויות, שאינם מעוניינים להוציא סכומים גבוהים על ציוד. כאשר פיתחנו את הקופה מיפינו את צרכי העסקים ויצרנו קופה המכילה את כל צרכיו של בעל עסק .בפיתוח המוצר שילבנו גם יכולות טכניות מתקדמות וגם צרכים ניהוליים כדי לאפשר לבעל העסק שליטה  ובקרה  ברמה הגבוהה ביותר“.

גבי מוסיף ומפרט כי הבחירה באפליקציה ולא בתוכנה למחשב בעלת משמעות טכנולוגית אדירה ”פיתוח אפליקציה נייטיב על בסיס מערכת הפעלה למכשירים ניידים, מאפשרת יכולות טכנולוגיות מתקדמות ומפותחות. מערכת MCR הינה מערכת נתמכת ענן, כך שכל פעולה אשר מבוצעת בקופה, נשמרת ומגובה בשרתים באופן מיידי. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לעבוד עם אותו מסד נתונים על מספר קופות (מכשירים ניידים) ללא הגבלה, בו זמנית. אנו מבינים כי ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לביצועי המערכת, ויש צורך לבצע עסקה תוך שניות בודדות. השקענו זמן רב בפיתוח טכנולוגיה שתאפשר ביצועים גבוהים, פונקציונאליות רחבה תוך ממשק משתמש קל ופשוט. לתפעול“.

קופה רושמת ניידת MCR בדוכן ביריד מכירות

בקופה רושמת ניידת MCR משתמשים מעסקים קטנים וחברות גדולות

משה עוז מנהל מחלקת הנהלת חשבונות בד“ר גב   ” MCR בהובלתו של גבי נתנה לנו פתרון מצוין לכל הירידים בהם אנו משתתפים ומוכרים את מוצרינו ללקוחות. קופה רושמת ניידת אינה דורשת התארגנות במקום המכירה, נציגי המכירות מגיעים לדוכן עם טאבלטים ומדפסות ניידות, ומבצעים תוך שניות מכירות, במערכת נוחה לעבודה המספקת עבורנו את כל הצרכים הטכניים, הדפסת חשבוניות, ניהול מכירות עובדים, שילוב נתוני המכירה במערכת הארגון עם סיום היריד .  המערכת המפעילה את הקופה מאפשרת בקרה ומידע על יתרות המלאי שביריד עד רמת צבע המוצר, בקרה בכל רגע נתון על היקף המכירות, בקרה  על רציפות המסמכים שהופקו, ניתן להפיק העתקי מסמכים בכל מקום ובכל רגע נתון. את כל המידע מקבלים בזמן אמת . אפליקציית קופה רושמת נותנת לנו כלי פיקוח על כל אמצעי התשלום, כרטיסי אשראי, שיקים ומזומן בזמן אמת וזה יתרון עצום, כמו כן ניתן לפלח מכירות על פי מוכרנים, שעות ועל פי מידע זה אנו נערכים עם כוח האדם שלנו בשעות הלחץ. התאמת קופה רושמת לשימוש עסק גדול כמו שלנו נעשתה בקלות ומהירות וכיום אנחנו יוצאים לירידים רק עם אפליקציית קופה רושמת MCR ”.