14 יום ניסיון ללא עלות וללא התחייבות, נסו עכשיו, רק להוריד ולהתחיל לעבוד.
צריכים עזרה, צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

להורדה מחנות האפליקציות
נציגי המכירות מגיעים לדוכן עם טאבלטים ומדפסות ניידות, ומבצעים תוך שניות מכירות, במערכת נוחה לעבודה המספקת עבורנו את כל הצרכים הטכניים, הדפסת חשבוניות, ניהול מכירות עובדים, שילוב נתוני המכירה במערכת הארגון עם סיום היריד . המערכת מאפשרת בקרה ומידע על יתרות המלאי שביריד עד רמת צבע המוצר, בקרה בכל רגע נתון על היקף המכירות, בקרה על רציפות המסמכים שהופקו, ניתן להפיק העתקי מסמכים בכל מקום ובכל רגע נתון. את כל המידע מקבלים בזמן אמת.המערכת נותנת לנו כלי פיקוח על כל אמצעי התשלום, כרטיסי אשראי, שיקים ומזומן בזמן אמת וזה יתרון עצום, כמו כן ניתן לפלח מכירות על פי מוכרנים, שעות ועל פי מידע זה אנו נערכים עם כוח האדם שלנו בשעות הלחץ.
משה עוז
"MCR הינו פתרון מצויין עבור העסק שלי, כמי שמוכר בדוכנים בירידים, עבודה עם טאבלט ומדפסת ניידת הם פתרון מצויין עבורי. המערכת עשתה לי סדר ניהולי בעסק, אין עוד חשבוניות ידיניות ויש לי מעקב מלא על כמות וסוג המוצרים הנמכרים והרגלי הצריכה של הלקוחות שלי."
עודד לבל, ארץ השקד
"קופה רושמת ניידת מאפשרת לי לנהל את העסק בצורה מקצועית בעלויות חודשיות נמוכות. אני מפיקה חשבוניות, מעבירה דוחות לרואה חשבון, עוקבת אחר המוצרים שהלקוחות שלי רוכשים ומנהלת בצורה טובה את העסק שלי."
חנה כהן, קוסמטיקאית

השם שלך (חובה)
הטלפון שלך (חובה)
האימייל שלך (חובה)
הודעה