חידושים במנגנון החיפוש, זיכויים ודו"ח X בגרסת MCR PRO

MCR מה חדש בקופה רושמת ניידת

יולי 2016

 

סרטון הדרכה ביצוע זיכוי

הפקת דו"ח X

הוספנו אפשרות להפקת דו"ח X, בהגדרות.
ניתן כמובן להדפיס את דו"ח ה X.
להסבר מפורט לחץ כאן

חיפוש מוצר

ניתן לחפש מוצר לפי שם, מק"ט ועכשיו גם על פי קוד יצרן ומק"ט חלקי
ניתן להקליד חלק מהמק"ט ומערכת החיפוש תמצא את המוצר

אפשרויות זיכוי והחזרת מוצרים

."בהגדרות הוספנו שדה  "הגדרת מכירה
 תחת הגדרת מכירה הוספנו 3 אפשרויות:
1. תקופת זיכוי מיום הפקת חשבונית בימים-בסעיף זה יש לבחור את תקופת הזיכוי בימים, מיום הפקת החשבונית. במידה ולא מעוניינים להגביל את תקופת הזיכוי ניתן להשאיר את השדה ריק. בהכנסת ערך, המערכת תחשב את תקופת הזיכוי, ולא תאפשר לבצע זיכויים לאחר התקופה שהוגדרה.
2. ביצוע זיכוי חשבונית חלקי-סימון התיבה יאפשר מתן זיכוי לחלק מהפריטים בחשבונית. בלחיצה על החשבונית בדוחות, העסקה תעבור לקופה בסטאטוס שלילי, כאשר אופציה זו פתוחה, ניתן לסמן בכמות המוצרים 0 ובכך למחוק מהזיכוי מוצרים.
3. החזרת פריט בודד-בסימון תיבה זו ניתן להחזיר פריט בודד כנגד רכישה של פריט אחר.לפרטים נוספים כולל סרטון הדרכה נושא לחץ כאן מומלץ להוסיף כיתוב בגוף החשבוניות לגבי מדיניות הזיכויים וההחזרות של החברה.

 רצינו לספר ש…

  • מערכת קופה רושמת ניידת MCR הינה מערכת המכילה פונקציונאליות רבה , ייצרנו עבורכם, באתר שלנו מרכז הדרכות בשם איך עושים, המספק הסבר מפורט כולל סרטונים כיצד לבצע פעולות במערכת. אנו משקיעים מאמצים רבים במרכז ההדרכה, ונשמח מאד לשמוע מכם פיבדקים ורעיונות להדרכות והסברים נוספים נדרשים.
  • אנו פועלים כל העת לפתח פונקציונאליות נוספות, נשמח לשמוע מכם רעיונות מהשטח. ניתן לפנות אלינו למייל המצורף או לפרטי ההתקשרות המופיעים באתר.
  • פתחנו פייסבוק בשם קופה רושמת ניידת MCR  נשמח אם תעלו תמונות שלכם משתמשים בקופה או כל מידע רלוונטי אחר.