מאמרים

קופה רושמת לעסק קטן

החלטת לפתוח עסק קטן, חנות חדשה, פנסיון לכלבים, דוכן למכירת שמן זית וגבינות, מכון יופי, תיקון טלפונים סלולארים. כאשר מתכננים את העסק, צריך לחשוב ולתכנן המון פרטים, איך יראה העסק, מי יהיו הלקוחות, האם נשכור חנות או נקים דוכן בקניון, כמה עובדים יהיו בעסק ועוד המון שאלות. בהקמת העסק אנו מתחבטים בין היתר כיצד ננהל את העסק ובאילו כלים טכנולוגיים נשקיע. קופה רושמת הינה כלי הכרחי לכל עסק חדש או קיים. קופה רושמת לעסק קטן וגדול מאפשרת שליטה ובקרה על מכירות העסק ומהווה כלי לניהול איכותי ותקין של בעל העסק.

קרא עוד

הדור הבא של הקופות הרושמות

עסקים של היום מתפתחים כל הזמן ונדרשים להימצא בחזית הטכנולוגיה. עסק הוא לא רק חנות מסודרת בקניון או ברחוב ראשי של עיר, כיום עסקים ועוסקים מתנהלים במרחבים רבים  בתוך ומחוץ לשטח העסק ונדרשים לתת שירות איכותי, מהיר  וחדשני ללקוחות, בנוסף בעל העסק צריך להיות בשליטה מתמדת על המתרחש בעסק ולקבל החלטות מהירות תוך כדי תנועה. עד היום, כדי להקים דוכן ביריד או בקניון, או לשרת לקוחות מחוץ לבית העסק היה צורך בהוצאת ציוד רב מהחנות, לחבר לחשמל, להעביר, לסחוב, או להשתמש בחשבוניות ידניות.

קרא עוד

מהן התכונות של קופה רושמת מעולה?

בשוק קיים מגוון רחב של אמצעי תשלום, קופות רושמות וסליקת אשראי. איך אתה כבעל עסק תדע שבחרת את הקופה הרושמת הטובה ביותר עבורך? קופות רושמות ואמצעי סליקת האשראי הקיימים בשוק מציעים מגוון פתרונות המתאימים לעסקים שונים. קופה רושמת מאופיינת במערכת מידע חכמה המכילה פונקציונאליות מורכבת. קופה רושמת הינה ליבת העסק מאחר והקופה הרושמת היא מערכת המידע של העסק. מערכת מידע טובה מאפשר לבעל העסק לקבל החלטות עסקיות נכונות לא על סמך תחושות, אלא על סמך נתונים אמיתיים. כאשר באים לבחון קופה רושמת יש לוודא שהיא מכילה את התכונות הבאות:

קרא עוד

מחיר קופה רושמת, מי אמר שצריך לשלם הרבה כדי לקבל הרבה?

חושבים לפתוח עסק חדש? יש לכם עסק שמוכר שירותים או מוצרים ואתם רוצים להתקדם טכנולוגית? כן גם אתם צריכים קופה רושמת ממוחשבת, חכמה שתיתן לכם שליטה מלאה בעסק שלכם ואף תעזור לכם בקבלת החלטות עסקיות נכונות. אז בדקתם כמה עולה קופה רושמת והבנתם שהמחיר מאד יקר. לכאורה, כדי להינות מקופה רושמת צריך להשקיע כסף רב בציוד, בתוכנה, צריך לשלם על כל רכיב בנפרד וצריך להתחייב לתקופות ארוכות… העסק נראה מורכב ויקר.

קרא עוד

סליקת אשראי- אפליקציית קופה רושמת MCR סליקה וקופה במקום אחד

כאשר בעלי עסקים חושבים על סליקת אשראי הם רואים לנגד עיניהם שתי אפשרויות:

  1. סליקת אשראי בקופה רושמת יקרה וגדולה המתאימה לעסקים נייחים.
  2. מכשיר סליקת חיצוני המתחבר לקופה או מכשיר עצמאי המונח על השולחן.

הפתרון של לסליקת אשראי בקופה רושמת גדולה, בדרך כלל הוא פתרון יקר ומחייב לאורך זמן. הפתרון השני של מכשיר סליקה חיצוני הינו פתרון חלקי, מאחר והוא לא מכשיר סליקת האשראי לא מתחבר לקופה באופן ישיר כך שאם משתמשים בו ללא קופה לא מקבלים מידע על אילו מוצרים נמכרו, אילו מבצעים בוצעו, מי היה המוכר, ולא ניתן לקבל דוחות ניהוליים איכותיים. אם מתחברים גם לקופה רושמת העלויות לבעל העסק גדלות, עלות גם לקופה רושמת וגם למכשיר סליקת האשראי.

קרא עוד